KONVIČKA TOKONAME KYUSU SAKURA SE SÍTKEM NOZOMI - 285 ml

1 331 Kč 1 100 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Krásná japonská konvička vhodná na japonské zelené čaje. Víčko perfektně sedí a kovové sítko NOZOMI je opravdu ultrajemné.  Sítko je široké a usnadňuje tak nalévání bez ucpávání. To oceníte zejména u čajů u kterých hrozí přelouhování při pomalém slévání. Symbol sakury je jedním z nejoblíbenějších symbolů štěstí v japonské tradici. Obecně lze říci, že strom má tendenci vyvolat pozitivní odezvu u každého, kdo se snaží spojit se s jakýmkoliv aspektem japonské sakury.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem při naplnění z 80 % je 230 ml.

Místo původu: Japonsko, Tokoname (jedna z nejstarších pecí v Japonsku). Město Tokoname v prefektuře Aiči se nachází na západním pobřeží poloostrova Čita s výhledem na záliv Ise.

Materiál: hliněná glazovaná keramika

Objem: 285 ml 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
MM Avatar autora 22.7.2022 17:28
Konvička s elegantní barevnou kombinací hnědé, béžové a lístků Sakury. Spolu s jemně, ale přesně vyrýsovanými kruhy po obvodu a dostředivými kruhy na víčku, symbolicky naznačuje cestu do středu a vzhůru. Přes svoji velikost se snadno ovládá jednou rukou, i když se silně rozehřeje a vnitřní teplotu dlouho bez problémů udržuje. Stabilní proud čaje při slévání ukazuje na kvalitní sítko. Víčko pasuje dokonale. Její velikost je univerzální. Umím si ji dokonce představit mezi čtyřmi šálky čerstvě zalité a vroucně voňavé Oriental Beuaty ????