RAJČE BALKONOVÉ KEŘÍČKOVÉ ORANŽOVÉ VENUS (SOLANUM LYCOPERSICUM) - SEMENA RAJČAT 0,2 G (CCA 50-70 KS)

19,48 Kč 17,39 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení

Velmi úrodná odrůda rajčete nízkého vzrůstu ideální pro pěstování v truhlících a květináčích na balkoně. Vynikající oranžová rajčátka jsou drobná, 15-20g a na každé rostlině jich je i přes 150! Rajčata jsou bohatá na betakaroteny a vitamin C a jsou vhodná pro osoby s nemocemi srdce či krevního oběhu.  Balení obsahuje 0,2 g semen, tj. cca 50-70ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěstování:
Balkónová rajčata jsou vhodná pro pěstování v nádobách na terasách, balkonech nebo kdekoliv na dvoře na prosluněných a vzdušných místech. Sázíme je z předpěstované sadby do vhodných nádob podle typů odrůdy a pěstujeme bez vyštipováníbočních výhonů. Převislé odrůdy můžemě pestovat v zavěšených nádobách. Možné ja také pěstování ve volné půdě, přičemž doporučujeme použití černé netkané textilie pro udržení rovnoměrné půdní vlhkosti a čistějších plodů při sklizni.

Spotřeba:
Potřebný počet rostlin volíme podle předpokládaného počtu osazovaných nádob, jejich velikosti a typu odrůdy. Kompaktní odrůdy Vilma, Aztec,Venus jsou vhodné do menších nádob od objemu alespoň 3 litry po jedné rostlině. Do podélných truhlíků potom vysazujeme jednotlivé sazenice ve vzdálenosti 20 - 30 cm. Odrůda Tomfall potom dobře prospívá v nádobách o objemu od 10 - 15 litrů po jedné nebo dvou rostlinách. Odrůda Bajaja potřebuje díy svému bujnému růstu nádoby nejlépe 30 a více litrů.

Sklizeň:
Balkónová rajčata sklízíme postupně podle dozrávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: