AJI HABANERO, EXTRÉMNĚ PÁLIVÉ CHILLI PAPRIČKY - SEMENA PAPRIČEK - 5 KS

58,37 Kč 52,12 Kč bez DPH
Skladem (17 ks)
Možnosti doručení

Aji Habanero pochází z jihoamerických And. Její název je odvozen od její výrazné pálivosti a vzhledu - papričky mají tvar špičatého habanera, které se roztáhne do celé délky. Dozrávají od zelenožluté až po oranžovou barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostliny jsou velmi robustní a bujně rostou, jsou vhodné pro venkovní výsadbu. Chilli papričky mají ovocnou chuť podobnou chuti chilli papriček habanero a chutnají skvěle v čerstvém stavu, nevařené, jako přísada do omáček nebo k sušení.

Péče: Klíčení probíhá při teplotě mezi 22 °C a 28 °C (doba klíčení 8-20 dní), proto se doporučuje použít skleník a vyhřívací podložku. Rostliny potřebují čerstvou, dobře vyhnojenou, propustnou půdu a nesnášejí přemokření. Měly by být vysazeny na slunném, chráněném místě s minimálně 6 hodinami slunečního svitu - raději více. Protože rostliny mají obzvláště dlouhou dobu zrání, doporučuje se pěstovat je v květináči, abyste mohli rostlinu snadno přenést dovnitř, když teplota přes den klesne pod 12 °C, a umožnit tak dozrání všech plodů. Chcete-li rostlinu uchovat přes zimu, seřízněte ji po sklizni o 20 cm a umístěte na světlé místo, kde je alespoň 15 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: