APOCALYPSE CHOCOLATE, EXTRÉMNĚ PÁLIVÉ CHILLI PAPRIČKY - SEMENA ČILI PAPRIČEK - 5 KS

70,12 Kč 62,61 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení

Čokoládové chilli Apokalypsa je hnědá varianta červeného chilli Apokalypsa. Je o něco vzácnější než její červená sestra, ale podle některých je o něco pálivější.
Apocalypse Red Chili je italská odrůda a svým vzhledem připomíná kombinaci papriček Ghost Pepper, Trinidad Moruga Scorpion a Carolina Reaper v jedné papričce. Ačkoli oficiální Scovilleho jednotky žáru pro Apocalypse Scorpion zatím nejsou známy, tato odrůda by mohla konkurovat odrůdě Carolina Reaper, jejíž průměrné hodnoty se pohybují kolem 1,4 a 2,2 milionu Scovilleho. Tyto lusky dozrávají do jasně červené barvy a mohou být opravdu pimprlové s nejrůznějšími pokřivenými tvary/vzhledy. Mají ovocnou chuť a neuvěřitelně pálivou úroveň žáru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplota klíčení se pohybuje mezi 24 °C a 30 °C (doba klíčení: 12-21 dní); doporučuje se proto použít skleník a topnou rohož. Rostliny potřebují čerstvou, dobře vyhnojenou, propustnou půdu a nesnášejí přemokření. Měly by být umístěny na slunném, chráněném místě s minimálně 6 hodinami slunečního svitu - raději více. Vzhledem k tomu, že rostliny mají obzvláště dlouhou dobu zrání, doporučuje se pěstovat je v květináči, abyste je mohli snadno přenést dovnitř, když teplota přes den klesne pod 12 °C, a umožnit tak dozrání všech plodů. Chcete-li rostlinu uchovat přes zimu, seřízněte ji po sklizni o 20 cm a umístěte na světlé místo, kde je alespoň 15 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: