HABANERO MUSTARD, EXTRÉMNĚ PÁLIVÉ CHILLI PAPRIČKY - SEMENA PAPRIČEK - 5 KS

56,49 Kč 50,44 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení

Varianta Habanero Mustard pochází z USA a vykazuje zajímavou barevnou sekvenci: Plody dozrávají od zelené přes fialovou až po oranžovou / hořčicovou barvu. Na Habanero je neobvyklé, že mají poměrně silnou dužninu a jsou šťavnaté. Mají ovocnou chuť, a proto se výborně hodí k přípravě salsy nebo pálivých omáček, k vaření a sušení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda Habanero pravděpodobně pochází z mexické oblasti Yucatán. Ačkoli název "Habanero" znamená v angličtině "z Havany", na Kubě se vyskytují pouze příležitostně. Dodnes se pěstují hlavně na poloostrově Yucatán, i když tam převažují oranžové a žluté odrůdy Habanero. Červené odrůdy pocházejí většinou z Karibiku nebo z jižních států USA.

Péče: Klíčení probíhá při teplotě 22 až 28 °C (doba klíčení 8 až 20 dnů), proto se doporučuje použít skleník a vyhřívací podložku. Rostliny potřebují čerstvou, dobře vyhnojenou, propustnou půdu a nesnášejí přemokření. Měly by být vysazeny na slunném, chráněném místě s minimálně 6 hodinami slunečního svitu - raději více. Rostliny vysazujte ven přibližně 2 až 3 týdny po posledních mrazech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: