KOTVIČNÍK ZEMNÍ (TRIBULUS TERRESTRIS) SEMENA KOTVIČNÍKU - 7 ks

27,27 Kč 24,35 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení

Žlutě kvetoucí, přízemní rostlina známá jako "přírodní viagra" pro muže i pro ženy. Zejména po 40. roce věku může být kotvičník vhodnou přírodní alternativou k překlenutí tzv. období přechodu a to bez jakýchkoli známých nežádoucích účinků. Obsahuje látky, které v kombinaci zvyšují množství hormonů zodpovědných za náš "sexuální apetit".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výsev kotvičníku

Semena nechte před výsevem několik dní namočena ve vodě. Jediné, na co kotvičník trpí, jsou houbové choroby. Proto doporučujeme semena ještě před výsevem do propařené (či jinak sterilizované) hlíny namořit v roztoku Previcuru či podobného herbicidu. Semena vyseváme asi 0,5 cm pod povrch substrátu. Semena vyklíčí během 14 dnů až měsíce, pod igelitem či sklem, v teplotě kolem 20 °C.

Pěstování kotvičníku

Po výsadbě na trvalé stanoviště rostou rostlinky poměrně rychle a po dosažení výšky asi 5 cm začínají kvést. V našich podmínkách je pěstování kotvičníku velmi nenáročné. Ideální je volná půda v zahradě po odstranění plevelu a slunné místo s mírnou zálivou. Tyto jednoleté rostliny ponecháváme na venkovním stanovišti co nejdéle nám to počasí umožní, tzn. před příchodem prvních mrazů je vhodné sklidit celou rostlinu. Nať využíváme v průběhu celé vegetace a dozrávající plody sklízíme průběžně.

Účinky a užití kotvičníku

Zvyšuje hladinu testosteronu u mužů a estrogenu u žen až o 30 %. Zlepšuje potenci mužů a sexuální touhu žen. Zvyšuje objem svalové hmoty, především u mužů. U žen redukuje tělesný tuk. Je častým doplňkem stravy kulturistů a profresionálních sportovců.
Nejčastěji se užívá ve formě čaje z odenků nebo plodů. Zalijte vroucí vodou 1/2 lžičky sušené natě na každých 30 kg tělesné váhy a nechte 15 minut louhovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: