RAJČE KEŘÍČKOVÉ BALKONOVÉ ČERVENÉ BAJAJA (Solanum lycopersicum) - SEMENA RAJČAT - 0,15 G (CCA 90 KS)

24,35 Kč 21,74 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení

Velmi raná, determinantní odrůda balkónového rajčete s převislým růstem. Plody jsou velmi malé, kulaté, průměrná hmotnost plodu je 8 – 10 g. Nezralé plody jsou světle zelené bez žíhání u stopky, zralé plody jsou červené. Na jedné rostlině dozrává 650-750 plodů. Plody jsou pevné, nepraskají a neopadávají. Odrůda vyžaduje pěstování ve větších nádobách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěstování:
Balkónová rajčata jsou vhodná pro pěstování v nádobách na terasách, balkonech nebo kdekoliv na dvoře na prosluněných a vzdušných místech. Sázíme je z předpěstované sadby do vhodných nádob podle typů odrůdy a pěstujeme bez vyštipováníbočních výhonů. Převislé odrůdy můžemě pestovat v zavěšených nádobách. Možné ja také pěstování ve volné půdě, přičemž doporučujeme použití černé netkané textilie pro udržení rovnoměrné půdní vlhkosti a čistějších plodů při sklizni.

Spotřeba:
Potřebný počet rostlin volíme podle předpokládaného počtu osazovaných nádob, jejich velikosti a typu odrůdy. Kompaktní odrůdy Vilma, Aztec,Venus jsou vhodné do menších nádob od objemu alespoň 3 litry po jedné rostlině. Do podélných truhlíků potom vysazujeme jednotlivé sazenice ve vzdálenosti 20 - 30 cm. Odrůda Tomfall potom dobře prospívá v nádobách o objemu od 10 - 15 litrů po jedné nebo dvou rostlinách. Odrůda Bajaja potřebuje díy svému bujnému růstu nádoby nejlépe 30 a více litrů.

Sklizeň:
Balkónová rajčata sklízíme postupně podle dozrávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: